  • FVXO-HC72BR-16.875
FVXO-HC72BR-16.875
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-HC72BR-16.875
HK JDW NO:
310-FVXO-HC72BR-16.875
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-HC72BR-16.875
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    16.875MHz
  • Max Supply Current
    22mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm