  • FVXO-LC53B-1100
FVXO-LC53B-1100
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-LC53B-1100
HK JDW NO:
310-FVXO-LC53B-1100
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-LC53B-1100
  • Packaging
    Cut Tape
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    1.1GHz
  • Oscillator Type
    LVDS
  • Max Supply Current
    100mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm