  • FVXO-LC72B-24.576
FVXO-LC72B-24.576
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-LC72B-24.576
HK JDW NO:
310-FVXO-LC72B-24.576
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-LC72B-24.576
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    34mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm