  • FVXO-LC72BR-900.25
FVXO-LC72BR-900.25
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-LC72BR-900.25
HK JDW NO:
310-FVXO-LC72BR-900.25
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-LC72BR-900.25
    SMD/SMT
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    900.25MHz
  • Oscillator Type
    LVDS
  • Max Supply Current
    65mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm