  • FVXO-PC72B-62.5
FVXO-PC72B-62.5
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-PC72B-62.5
HK JDW NO:
310-FVXO-PC72B-62.5
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-PC72B-62.5
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    62.5MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    41mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm