  • FVXO-PC72B-716.8
FVXO-PC72B-716.8
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-PC72B-716.8
HK JDW NO:
310-FVXO-PC72B-716.8
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-PC72B-716.8
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    716.8MHz
  • Max Supply Current
    72mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm