  • FW1920009Q
FW1920009Q
advertisement
Manufacturer No:
FW1920009Q
Manufacturer:
Diodes Incorporated
HK JDW NO:
233-FW1920009Q
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
FW1920009Q
Description:
CRYSTAL CERAMIC SEAM2016 T&R 3K
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FW1920009Q
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SaRonix-eCera™ FW
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    150Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm