  • FWA220024A-12B
FWA220024A-12B
advertisement
Manufacturer No:
FWA220024A-12B
HK JDW NO:
366-FWA220024A-12B
Package:
Datasheet:
FWA220024A-12B
Description:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 221W
Step5Bar-code shipping tag
FWA220024A-12B
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Weight
    2.1lbs 952.5g
  • Operating Temperature
    0°C~60°C
  • Published
    2016
  • Series
    FWA220 (220W)
  • Size / Dimension
    8.20Lx2.90W x 1.60 H 208.0mmx73.0mmx39.0mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Power (Watts)
    221W
  • Current - Output (Max)
    9.2A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC
  • Input Type
    Cord
  • Voltage - Output
    24V
  • Region Utilized
    North America
  • Cord Length
    48 1.22m
  • Output Connector
    DIN, 8 Pin
  • No Load Power Consumption
    500mW Max