  • FWP-63A22FI
FWP-63A22FI
advertisement
Manufacturer No:
FWP-63A22FI
Manufacturer:
Cooper Bussmann
HK JDW NO:
3283-FWP-63A22FI
Description:
Electric Fuse, 63A, 700VAC, 500VDC, 200000A (IR), Inline/holder