  • FXO-HC330R-166
FXO-HC330R-166
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC330R-166
HK JDW NO:
310-FXO-HC330R-166
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC330R-166
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    166MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Max Supply Current
    55mA
  • Height
    990.6μm
  • Length
    3.302mm
  • Width
    2.5908mm