  • FXO-HC335-22.4
FXO-HC335-22.4
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC335-22.4
HK JDW NO:
310-FXO-HC335-22.4
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC335-22.4
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • JESD-609 Code
    e4
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION; TR, 7 INCH
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    22.4MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Physical Dimension
    3.3mm x 2.6mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    22.4MHz
  • Rise Time-Max
    3ns
  • Fall Time-Max
    3ns
  • Symmetry-Max
    45/55%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.465V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Oscillator Type
    HCMOS
  • Max Supply Current
    35mA
  • Output Load
    15 pF
  • Height
    990.6μm
  • Length
    3.302mm
  • Width
    2.5908mm