  • FXO-HC720R-100
FXO-HC720R-100
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC720R-100
HK JDW NO:
310-FXO-HC720R-100
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC720R-100
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Max Supply Current
    29mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm