  • FXO-HC720R-25
FXO-HC720R-25
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC720R-25
HK JDW NO:
310-FXO-HC720R-25
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC720R-25
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Max Supply Current
    25mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm