  • FXO-HC735-112.31
FXO-HC735-112.31
advertisement
Manufacturer No:
FXO-HC735-112.31
HK JDW NO:
310-FXO-HC735-112.31
Step5Bar-code shipping tag
FXO-HC735-112.31
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    112.31MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Voltage
    5V
  • Min Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    47mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm