  • FXO-LC526R-240
FXO-LC526R-240
advertisement
Manufacturer No:
FXO-LC526R-240
HK JDW NO:
310-FXO-LC526R-240
Step5Bar-code shipping tag
FXO-LC526R-240
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    240MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Max Supply Current
    44mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm