  • FXO-LC528-600
FXO-LC528-600
advertisement
Manufacturer No:
FXO-LC528-600
HK JDW NO:
310-FXO-LC528-600
Step5Bar-code shipping tag
FXO-LC528-600
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    600MHz
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • Max Supply Current
    44mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm