  • FXO-LC535-266
FXO-LC535-266
advertisement
Manufacturer No:
FXO-LC535-266
Manufacturer:
Fox Electronics
HK JDW NO:
310-FXO-LC535-266
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
FXO-LC535-266
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    266MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    100mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm