  • FXO-PC525-42.5
FXO-PC525-42.5
advertisement
Manufacturer No:
FXO-PC525-42.5
HK JDW NO:
310-FXO-PC525-42.5
Step5Bar-code shipping tag
FXO-PC525-42.5
    SMD/SMT
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    42.5MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    41mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm