  • FXO-PC530-10
FXO-PC530-10
advertisement
Manufacturer No:
FXO-PC530-10
HK JDW NO:
310-FXO-PC530-10
Step5Bar-code shipping tag
FXO-PC530-10
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Cut Tape
  • JESD-609 Code
    e4
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    10MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm