  • FXO-PC535-312.5
FXO-PC535-312.5
advertisement
Manufacturer No:
FXO-PC535-312.5
HK JDW NO:
310-FXO-PC535-312.5
Step5Bar-code shipping tag
FXO-PC535-312.5
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Cut Tape
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    312.5MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Voltage
    5V
  • Min Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm