  • FXO-PC536R-787.71
FXO-PC536R-787.71
advertisement
Manufacturer No:
FXO-PC536R-787.71
HK JDW NO:
310-FXO-PC536R-787.71
Step5Bar-code shipping tag
FXO-PC536R-787.71
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Cut Tape
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    787.71MHz
  • Frequency Stability
    25 ppm
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm