  • FXO-PC538-349.3
FXO-PC538-349.3
advertisement
Manufacturer No:
FXO-PC538-349.3
HK JDW NO:
310-FXO-PC538-349.3
Step5Bar-code shipping tag
FXO-PC538-349.3
    SMD/SMT
  • Number of Pins
    6
  • Packaging
    Cut Tape
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    349.3MHz
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm