  • FXO-PC728-125
FXO-PC728-125
advertisement
Manufacturer No:
FXO-PC728-125
HK JDW NO:
310-FXO-PC728-125
Step5Bar-code shipping tag
FXO-PC728-125
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • Max Supply Current
    41mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm