  • FXO-PC728-212.5
FXO-PC728-212.5
advertisement
Manufacturer No:
FXO-PC728-212.5
HK JDW NO:
310-FXO-PC728-212.5
Step5Bar-code shipping tag
FXO-PC728-212.5
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    212.5MHz
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • Max Supply Current
    41mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm