  • FXO-PC735R-74.25
FXO-PC735R-74.25
advertisement
Manufacturer No:
FXO-PC735R-74.25
HK JDW NO:
310-FXO-PC735R-74.25
Step5Bar-code shipping tag
FXO-PC735R-74.25
  • Packaging
    Cut Tape
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    74.25MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Max Supply Current
    120mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    7.493mm
  • Width
    5.207mm