  • FXTC-HE73TC-52MHZ
FXTC-HE73TC-52MHZ
advertisement
Manufacturer No:
FXTC-HE73TC-52MHZ
HK JDW NO:
310-FXTC-HE73TC-52MHZ
Step5Bar-code shipping tag
FXTC-HE73TC-52MHZ
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Frequency
    52MHz
  • Frequency Stability
    1 ppm
  • Max Supply Current
    55mA
  • Height
    2.3876mm
  • Length
    7.1882mm
  • Width
    5.207mm