  • G0022R000FS70
G0022R000FS70
advertisement
Manufacturer No:
G0022R000FS70
HK JDW NO:
866-G0022R000FS70
Datasheet:
G0022R000FS70
Description:
Through Hole 2Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
G0022R000FS70
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1.5W
  • Diameter
    1.98mm
  • Length
    8.33mm