  • G003470R0FE7080
G003470R0FE7080
advertisement
Manufacturer No:
G003470R0FE7080
HK JDW NO:
866-G003470R0FE7080
Datasheet:
G003470R0FE7080
Description:
Through Hole 470Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
G003470R0FE7080
  • Contact Plating
    Tin
    Ceramic
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    470Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    2.39mm
  • Length
    11.1mm