  • G1238E48B2-FS-WS
G1238E48B2-FS-WS
advertisement
Manufacturer No:
G1238E48B2-FS-WS
HK JDW NO:
528-G1238E48B2-FS-WS
Package:
Datasheet:
G1238E48B2-FS-WS
Step5Bar-code shipping tag
G1238E48B2-FS-WS
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Size / Dimension
    Square - 120mm Lx120mm H
  • Feature
    Alarm Sensor, Locked Rotor Sensor, Thermal Overload Protector (TOP)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    4 Wire Leads
  • Voltage - Rated
    48VDC
  • Current Rating (Amps)
    0.330A
  • Static Pressure
    0.490 in H2O (122.1 Pa)