  • G125-MC31205L4-0300F
G125-MC31205L4-0300F
advertisement
Manufacturer No:
G125-MC31205L4-0300F
Manufacturer:
Harwin Inc.
HK JDW NO:
322-G125-MC31205L4-0300F
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
G125-MC31205L4-0300F
    13 Weeks
  • Number of Pins
    12
  • Weight
    4.402993g
  • Published
    2015
  • Pbfree Code
    yes
    1 (Unlimited)
  • Gender
    Male to Female
  • Voltage - Rated
    450V
  • Pitch
    1.25mm
  • Current Rating
    2A
  • Wire/Cable Gauge
    30 AWG
  • Connector Type A
    Plug
  • Connector Type B
    Socket
  • Length
    300mm