  • G125-MC42005L4-0150F
G125-MC42005L4-0150F
advertisement
Manufacturer No:
G125-MC42005L4-0150F
HK JDW NO:
322-G125-MC42005L4-0150F
Step5Bar-code shipping tag
G125-MC42005L4-0150F
  • Number of Pins
    20
  • Weight
    3.511003g
  • Published
    2012
  • Pbfree Code
    yes
  • Gender
    Male to Female
  • Voltage - Rated
    450V
  • Pitch
    1.25mm
  • Current Rating
    2A
  • Wire/Cable Gauge
    32 AWG
  • Connector Type A
    Plug
  • Connector Type B
    Socket
  • Length
    150mm