  • G14E3E472MA5B0S0N0
G14E3E472MA5B0S0N0
advertisement
Manufacturer No:
G14E3E472MA5B0S0N0
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-G14E3E472MA5B0S0N0
Package:
Datasheet:
Description:
4.7nF ±20% -40℃~+125℃ Y2 250VAC Radial Leaded,P=7.5mm Suppression Capacitors ROHS