  • G8032M24B-RS
G8032M24B-RS
advertisement
Manufacturer No:
G8032M24B-RS
HK JDW NO:
528-G8032M24B-RS
Package:
Datasheet:
G8032M24B-RS
Step5Bar-code shipping tag
G8032M24B-RS
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Weight
    0.286lb 129.73g
  • Series
    G8032
  • Size / Dimension
    Square - 80mm Lx80mm H
  • Feature
    Thermal Overload Protector (TOP)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    2 Wire Leads
  • Voltage - Rated
    24VDC
  • Current Rating (Amps)
    0.200A
  • RPM
    3500 RPM
  • Air Flow
    41.0 CFM (1.15m3/min)
  • Noise
    38.0 dB(A)
  • Static Pressure
    0.290 in H2O (72.2 Pa)