  • G9SE-221-T30
G9SE-221-T30
advertisement
Manufacturer No:
G9SE-221-T30
HK JDW NO:
607-G9SE-221-T30
Package:
Datasheet:
G9SE-221-T30
Description:
SAFETY UNIT, 2+2+1 INST+TD O/P
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
G9SE-221-T30
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Release Time
    15ms
  • Contact Rating (Current)
    5A
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Operating Temperature
    -10°C~55°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2015
  • Series
    G9SE
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Termination Style
    Screw Terminal
  • Contact Form
    DPST-NO (2 Form A)
  • Operate Time
    100ms
  • Coil Voltage
    24VDC
  • Switching Voltage
    250VAC 30VDC -Max