  • GA0805A221FXEBT31G
GA0805A221FXEBT31G
advertisement
Manufacturer No:
GA0805A221FXEBT31G
HK JDW NO:
877-GA0805A221FXEBT31G
Description:
GA 220pF 500V Ceramic Capacitor ±1% C0G NP0 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm -55°C~150°C Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
GA0805A221FXEBT31G
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Voltage - Rated
    500V
  • Capacitance
    220pF
  • Thickness (Max)
    0.057 1.45mm