  • GA1210A332KBBAT31G
GA1210A332KBBAT31G
advertisement
Manufacturer No:
GA1210A332KBBAT31G
HK JDW NO:
877-GA1210A332KBBAT31G
Description:
GA 3300pF 100V Ceramic Capacitor ±10% C0G NP0 0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm -55°C~150°C Surface Mount, MLCC 1210 (3225 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
GA1210A332KBBAT31G
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Voltage - Rated
    100V
  • Capacitance
    3300pF
  • Thickness (Max)
    0.076 1.94mm