  • GC0800047
GC0800047
advertisement
Manufacturer No:
GC0800047
Manufacturer:
Diodes Incorporated
HK JDW NO:
233-GC0800047
Package:
Datasheet:
GC0800047
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GC0800047
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SaRonix-eCera™ GC
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Additional Feature
    AT-CUT; TR
  • HTS Code
  • Frequency
    8MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Physical Dimension
    L11.7XB4.8XH4.0 (mm)/L0.461XB0.189XH0.157 (inch)
  • Operating Frequency
    8MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Load Capacitance
    18pF