  • GCM31M5C1H513FA16K
GCM31M5C1H513FA16K
advertisement
Manufacturer No:
GCM31M5C1H513FA16K
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GCM31M5C1H513FA16K
Package:
Datasheet:
Description:
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 1% +Tol, 1% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.051uF, Surface Mount, 1206, CHIP, ROHS COMPLIANT