  • GD24BP-18P-NF
GD24BP-18P-NF
advertisement
Manufacturer No:
GD24BP-18P-NF
HK JDW NO:
446-GD24BP-18P-NF
Step5Bar-code shipping tag
GD24BP-18P-NF
  • Published
    2013
  • Termination
    N Type Female
  • Frequency
    2.485GHz
  • Gain
    18dBi
  • Frequency Range
    2.4GHz~2.485GHz
  • Frequency Group
    UHF 2GHz~3GHz
  • Frequency (Center/Band)
    2.4GHz