  • GD25-24P-NF
GD25-24P-NF
advertisement
Manufacturer No:
GD25-24P-NF
HK JDW NO:
446-GD25-24P-NF
Step5Bar-code shipping tag
GD25-24P-NF
  • Published
    2011
  • Termination
    N Type Female
  • Frequency
    2.7GHz
  • Gain
    24dBi
  • Frequency Range
    2.5GHz~2.7GHz
  • Frequency Group
    UHF 2GHz~3GHz
  • Frequency (Center/Band)
    2.6GHz