  • GEE99F-A-C
GEE99F-A-C
advertisement
Manufacturer No:
GEE99F-A-C
Manufacturer:
Panduit Corporation
HK JDW NO:
583-GEE99F-A-C
Package:
Datasheet:
Description:
Hole and edge shield; polyetylene; L: 30.5m; natural; H: 4.7mm
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GEE99F-A-C
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Material
    Polyethylene (PE)
  • Series
    GE
  • Part Status
    Active
  • Color
    Natural
  • Panel Cutout Dimensions
    Edging - 100' L (30.48m)
  • Family
    Bushings, Grommets
  • Bushing, Grommet Type
    Grommet - Edging, Slotted
  • Features
    Adhesive
  • Panel Thickness
    0.062" ~ 0.099" (1.57mm ~ 2.51mm)