  • GKG20026
GKG20026
advertisement
Manufacturer No:
GKG20026
Manufacturer:
Sprague
HK JDW NO:
17748-GKG20026
Description:
Variable Capacitor, Ceramic, 100V, 4.5pF Min, 20pF Max, Vertical Adjuster, Surface Mount