  • GKG60011
GKG60011
advertisement
Manufacturer No:
GKG60011
Manufacturer:
Goodman
HK JDW NO:
17323-GKG60011
Description:
Variable Capacitor, Ceramic, 100V, 10.5pF Min, 60pF Max, Vertical Adjuster, Through Hole Mount