  • GKU90000
GKU90000
advertisement
Manufacturer No:
GKU90000
Manufacturer:
Goodman
HK JDW NO:
17323-GKU90000
Package:
Datasheet:
Description:
CAPACITOR, VARIABLE, CERAMIC, 250V, 15pF - 90pF, VERTICAL ADJUSTER, THROUGH HOLE MOUNT