  • GKX10010
GKX10010
advertisement
Manufacturer No:
GKX10010
Manufacturer:
Sprague
HK JDW NO:
17748-GKX10010
Package:
Datasheet:
Description:
CAPACITOR, VARIABLE, CERAMIC, 25V, 2.5pF - 10pF, VERTICAL ADJUSTER, SURFACE MOUNT