  • GKX3R011
GKX3R011
advertisement
Manufacturer No:
GKX3R011
Manufacturer:
Goodman
HK JDW NO:
17323-GKX3R011
Package:
Datasheet:
Description:
CAPACITOR, VARIABLE, CERAMIC, 25V, 1pF - 3pF, VERTICAL ADJUSTER, THROUGH HOLE MOUNT