  • GPST8210DPTNCM-001
GPST8210DPTNCM-001
advertisement
Manufacturer No:
GPST8210DPTNCM-001
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-GPST8210DPTNCM-001
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GPST8210DPTNCM-001
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Number of Bands
    1
  • Frequency Group
    UHF 300MHz~1GHz
  • Frequency (Center/Band)
    858.5MHz
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Applications
    GPS
  • Frequency Range
    821MHz~896MHz