  • GRM-KIT-OVER100-DE
GRM-KIT-OVER100-DE
advertisement
Manufacturer No:
GRM-KIT-OVER100-DE
HK JDW NO:
535-GRM-KIT-OVER100-DE
Package:
Description:
CAP KIT CER 100UF-330UF 420PCS
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
GRM-KIT-OVER100-DE
    Surface Mount, MLCC
  • Packages Included
    0805 ~ 1210 (2012 ~ 3225 Metric)
  • Packaging
    Binder
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Obsolete
    General Purpose
  • Voltage - Rated
    2.5V~6.3V
    420 Pieces (21 Values - 20 Each)
  • Kit Type
    Ceramic
  • Capacitance Range
    100μF~330μF