  • GRM033B11C681KA01D
GRM033B11C681KA01D
advertisement
Manufacturer No:
GRM033B11C681KA01D
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM033B11C681KA01D
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 680pF, 16V, u00b110%, B, 0201 (0603 mm), 0.012T, -25u00ba ~ +85u00baC, 7 Reel/Paper Tape