  • GRM1887U1A273JA01J
GRM1887U1A273JA01J
advertisement
Manufacturer No:
GRM1887U1A273JA01J
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM1887U1A273JA01J
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 0.027uF, 10V, u00b15%, U2J, 0603 (1608 mm), 0.031T, -55u00ba ~ +125u00baC, 13 Reel/Paper Tape